Kdo jsme

Elena Susková

spolumajitelka obchodu

Práce se zvířaty byla od dětství mým snem. Přes jezdecký oddíl a kynologický klub mě moje posedlost přivedla až ke studiu na zemědělské škole, obor chovatelství.
Se svými psy jsem poznala, co je trpělivost, dřina, víra, radost z vítězství, ale i zklamání z neúspěchu. Byla to ta nejlepší průprava pro soukromé podnikání.
Zákazníkům mohu nabídnout kromě kvalitního zboží také své zkušenosti s výchovou a výcvikem psů. Velmi si vážím důvěry, se kterou se k nám zákazníci vracejí. Mám velké štěstí, že je moje práce současně i mým koníčkem.  

Petra Kantorová 

spolumajitelka obchodu

Vyrostla jsem na venkově u lesa. Vždycky jsem chtěla dělat něco s jídlem. Netušila jsem, jak komicky mi život splní přání. Miluji přírodu, psy, kočky, dobré jídlo a řád. A to všechno se krásně propojilo s otevřením naší první prodejny krmiv v roce 2011.
Obchod beru jako nejlepší možnost, jak svoje zkušenosti i životní filozofii předat dál. Dokážu prodat jen takové zboží, kterému sama věřím, které ochutnali nebo vyzkoušeli moji psi, které umím zákazníkovi předvést v akci.
Obchod pro mě není jen anonymní klikání na internetu, dobrý obchod se dělá osobně a upřímně.