Filozofie

Naším cílem je vztah se zákazníky, kteří se k nám s důvěrou vrací.

Naše životy provázejí psi. V kynologii máme více než třicet let zkušeností. Většinu psích sportů známe velmi dobře. Víme, jak si společný život se psem pořádně užít.
A taky víme, co všechno k tomu je potřeba a čím si společné aktivity zdokonalit. Využily jsme naše rozdílné zájmy ve prospěch našich zákazníků. Jedna z nás je odchovaná sportovní kynologií, druhou to táhne do lesa. Proto v naší prodejně najdete neobyčejně široký sortiment vybavení na všemožné činnosti se psem, ať už jste začátečníci, máte pejska jako parťáka na výlety, chystáte se skládat zkoušky nebo jezdíte na vrcholové závody. 

Plníme si naše dávné dívčí sny.

Vybudovaly jsme opravdu český kamenný obchod, ve kterém chceme zúročit všechno, co nás život naučil. V přeplněné nabídce na trhu pečlivě vybíráme krmivo, chovatelské potřeby, funkční a bezpečné hračky, které jsme samy vyzkoušely. Máme radši věci funkční a praktické, nežli nekvalitní kousky na jedno použití.

Podporujeme české výrobce.

Naší filozofií je, že krmivo a chovatelské potřeby by neměly cestovat ke svým spotřebitelům dlouho, ani z daleka. Zejména kvalitě krmiv dlouhý pobyt v kontejnerech při extrémních teplotách neprospívá. A životnímu prostředí také ne :-)
Proto se snažíme nabízet především české výrobky, případně zboží vyrobené v EU.